Nieuws 31-10-2021

U roept ons samen als kerk van de Heer,

verbonden met U en elkaar,

Wij brengen U lof, geven U alle eer:

eendrachtig, veelstemmig en dankbaar.
Jezus is gastheer en nodigt ons uit:

waar Jezus woont voelt de liefde zich thuis!

 

Diensten:

KERKDIENST WANNEPERVEEN:

Voor de dienst in Wanneperveen gelden vanzelfsprekend de corona maatregelen.

U/jullie bent/zijn van harte welkom in de dienst.

KERKDIENST BELT-SCHUTSLOOT:

Hoewel het niet meer verplicht is kan het natuurlijk zo zijn dat u nog wel prijs stelt op de 1,5 meter. Dan kunt u zich aanmelden voor vrijdag 12.00 uur via scriba@pknwanneperveenbeltschutsloot.nl of via tel.nr. 3867486. Wanneer er plaats voor u is krijgt u voor zaterdag 12.00 uur een bevestiging.

Verder volgt u natuurlijk de basisregels van de overheid (zie www.rijksoverheid.nl/corona).

Een corona toegangsbewijs is niet verplicht maar de kerkenraad gaat ervanuit dat u, wanneer u de kerk bezoekt, wel aan de voorwaarden voor een dergelijk toegangsbewijs voldoet.

Van harte welkom.

 

De diensten zijn ook te volgen via de site van onze kerk: www.pknwanneperveenbeltschutsloot.nl.

U klikt dan op het tabblad: Kerk Media.

Ook via www.Kerkdienstgemist.nl kunt u de diensten vinden.

De kerkenraad.

 

Diensten 31 oktober:

BS – 09.30 uur – Voorganger: dhr. J. Smit

WV – 11.00 uur – Voorganger: mw. ds. H. de Kok-Mellema, Wilsum

 • 1e collecte: Diaconie
 • 2e collecte: Kerk en onderhoud
 • 3e collecte: Nederlands Bijbelgenootschap (NBG)

 

Dienst 3 november – Dankdag, gezamenlijke dienst.

BS – 19.30 uur – ds. G.A. Trouwborst, Nieuwleusen

 • 1e collecte: Diaconie
 • 2e collecte: Kerk en onderhoud
 • 3e collecte: Dankdagcollecte

 

Diensten 7 november:

BS – 09.30 uur – Voorganger: ds. A. van der Spek, Zwartsluis – Basisschooldienst

 • 1e collecte: Diaconie
 • 2e collecte: Kerk en onderhoud
 • 3e collecte: Project school

WV – 11.00 uur – Voorganger: ds. G. van Vulpen, Zwolle

 • 1e collecte: Diaconie
 • 2e collecte: Kerk en onderhoud

 

Diensten 14 november:

BS – 09.30 uur – Voorganger: de heer D. de Boer, Hattem – Jeugddienst

WV – 11.00 uur – Voorganger: ds. J.C. Oosterwijk, Rijssen – Jeugddienst

 • 1e collecte: Jeugdwerk

 

Bloemen:

 • Zondag 17 oktober gingen de bloemen in BS met een meelevende groet naar Roswitha Stam.
 • In Wanneperveen kreeg mw. A. Oosterhof-Boonstra een bos bloemen met hartelijke felicitaties omdat ze jarig is geweest en er ging een bos met hartelijke felicitaties naar de fam. Kleene in verband met de geboorte van zoon Max.
 • Maud Zandbergen kreeg een attentie.
 • Zondag 24 oktober werd de bloemengroet in BS bestemd voor mw. A. van de Belt-Dijkstra en Marco en Marleen van Benthem.
 • In Wanneperveen gingen de bloemen met felicitaties naar de heer J. Bakker en de heer W. Soer.

 

Kaartjes Wanneperveen:

Een felicitatie is gestuurd naar :

 • Marcel en Anne Petter i.v.m. de geboorte van hun dochter Lieke
 • Bart en Eliza Knoop i.v.m. de geboorte van hun dochter Julia
 • Fam. A . Lok i.v.m. de geboorte van hun dochter
 • Bjorn Vredenburg en Liza Rodermond i.v.m. de geboorte van hun dochter.

Een blijk van medeleven naar:

 • De heer W. Soer
 • Fam. Wildeboer.

 

School-kerk-gezinsdienst Belt-Schutsloot:

Zondagmorgen 7 november hopen we weer een echte school-kerk-gezinsdienst te organiseren in de Protestantse Kerk van Belt-Schutsloot. De kinderen van CBS De Buuzekaemp werken aan deze dienst mee en het thema zal zijn: Je hebt talent. Ds. Van der Spek uit Zwartsluis zal deze dienst leiden en ons over Jozef vertellen. De dienst begint om 9.30 uur. Iedereen is van harte welkom en we hopen op een mooie en gezegende dienst.

Met vriendelijke groet, Paul Smelt.

 

Gemeenteavond:

De kerkenraad nodigt u/jullie uit voor een gemeenteavond op woensdag 10 november om 19.30 uur in de kerk te Wanneperveen. Op deze gemeenteavond kun(t) u/jij o.a. uw/jouw mening geven over het beleidsplan voor de komende jaren en de profielschets voor een nieuw te beroepen predikant. Dus wilt u hierover meepraten en meedenken, zorg dat u/jij erbij bent op 10 november.                                                                          In de kerk liggen enkele exemplaren van beleidsplan en profielschets en kunt u meenemen.                                                                                                                U/jullie bent/zijn niet alleen van harte welkom maar uw/jullie aanwezigheid is zeer gewenst en belangrijk met het oog op het werk in en de richting van de gemeente in de komende jaren. Wilt u wel graag de gemeenteavond bijwonen maar hebt u geen vervoer of wilt u liever niet zelf rijden neemt u dan contact op met iemand van de kerkenraad of via scriba@pknwanneperveenbeltschutsloot.nl of tel. 038-3867486.

 

Namen predikanten:

De kerkenraad stelt u in de gelegenheid, zoals verplicht is volgens de kerkorde, om schriftelijk en gemotiveerd namen van predikanten in te dienen, waarvan u denkt dat hij of zij voor onze gemeente geschikt zou kunnen zijn.                                                   Deze namen kunt u indienen bij de scriba voor aanvang van de gemeenteavond of via scriba@pknwanneperveenbeltschutsloot.nl

 

Beroepingscommissie:

De kerkenraad heeft de volgende personen bereid gevonden om zitting te nemen in de beroepingscomissie:                                                                                                  Gerard van Dalfsen (voorzitter), Aukje de Grooth, Gerda van der Heide, Joke Aaten, Bianca Veninga, Jansje Wever, Chris Rook, Johan van den Berg, Gerco Kingma, Richard Knobbe, Willian Stam, Gerjanne de Jonge.

 

Jarigen 80+:

Onderstaande dames hopen volgende maand hun verjaardag te vieren:

 • 16-11 mw. H. Jonkman-Aarten, 80 jaar.
 • 23-11 mw. J. Hoffman-Lassche, 87 jaar.

Alvast van harte gefeliciteerd en een fijne dag gewenst.

 

Collectemunten BS:

Maandag 1 november kunt u tussen 18.45 en 19.45 uur voor collectemunten terecht bij Gerrit Knobbe, Belterweg 34.

 

 

 

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *