Preekrooster 2022 Belt-Schutsloot

DatumTijdDienstVoorganger 1e coll.2e coll.Extra coll.
8 mei 20229.30 uurBevestiging ambtsdragersDs. G.H. Fredrikze, HarderwijkDiaconieKerk en Onderhoud
15 mei 20229.30 uurDs. A.H. van Veluw, IjsselmuidenDiaconieKerk en OnderhoudOnderhoud orgels
22 mei 20229.30 uurDs. E. Egberts, Rijssen
DiaconieKerk en Onderhoud
26 mei 20229.30 uurHemelvaartsdagMw. A. van Setten-Ruhrwiem, RuinerwoldDiaconieKerk en Onderhoud
29 mei 20229.30 uurDs. B.G. Breunesse, HardenbergStichting PresentKerk en Onderhoud
5 juni 20229.30 uur1e PinksterdagDs. A.H. Zweers, ZwolleDiaconieKerk en OnderhoudPinksterzending
6 juni 20229.30 uur2e PinksterdagDs. J.P. van Ark, WapenveldDiaconieKerk en Onderhoud
12 juni 20229.30 uur Prop. J. de Wind, ZeewoldeRoosevelthuisKerk en Onderhoud
19 juni 20229.30 uurJeugddienstGastvoorgangerJeugdwerkKerk en Onderhoud
26 juni 20229.30 uurHeilig AvondmaalDs. de Waard-Pieterse, Giethoorn DiaconieKerk en OnderhoudAvondmaalscollecte
26 juni 202219.00 uurSing-In
3 juli 20229.30 uurDs. J. Mulderij, WezepBinnenlands diaconaatKerk en Onderhoud
10 juli 20229.30 uurDs. A.H. Zweers, ZwolleDiaconie Kerk en Onderhoud
17 juli 20229.30 uurDs. J.A. Dekker, LemeleDiaconieKerk en OnderhoudOnderhoud orgels
24 juli 20229.30 uurRecreatiedienstH. van Veldhuizen, HasseltVBCKerk en Onderhoud
7 augustus 20229.30 uurDs. J. Stap, WanneperveenDiaconieKerk en OnderhoudPastoraat
14 augustus 20229.30 uurtentdienstJeugdwerk
21 augustus 20229.30 uurDs. T. Veenstra, KampenDiaconieKerk en Onderhoud
28 augustus 20229.30 uur Ds. H.J.H. Pap, St. JanskloosterWerelddiaconaatKerk en Onderhoud
4 september 20229.30 uurStartzondagDhr. J. Smit, Belt-SchutslootDiaconieKerk en OnderhoudKosten startzondag
11 september 20229.30 uurHeilig AvondmaalDs. J. Schipper, DalfsenDiaconieKerk en OnderhoudAvondmaalscollecte
18 september 20229.30 uurDs. H. Lowijs, NoordscheschutDiaconieKerk en Onderhoud
25 september 20229.30 uurDs. G.H. Labooy, IJsselmuiden DiaconieKerk en OnderhoudPastoraat
2 oktober 20229.30 uurDs. J. Mulderij, WezepKerk en Israƫl Kerk en Onderhoud
9 oktober 20229.30 uurDhr. R. Pasterkamp, UrkMissionair werkKerk en Onderhoud
16 oktober 20229.30 uurDs. J.A. Dekker, LemeleDiaconieKerk en OnderhoudEnergiekosten
23 oktober 20229.30 uur Ds. D. Lagerweij, ZwolleDiaconieKerk en Onderhoud
30 oktober 20229.30 uurDs. T. Veenstra, KampenDiaconieKerk en OnderhoudNBG
2 november 20229.30 uur DankdagZie Wanneperveen
6 november 20229.30 uurBasisschooldienstDs. B. van Werven, DieverDiaconieKerk en OnderhoudProject school
13 november 20229.30 uur JeugddienstGastvoorgangerJeugdwerk
20 november 20229.30 uur Laatste zondag kerkelijk jaarDs. H. Bakhuis, HoogeveenDiaconieKerk en OnderhoudNajaarszending
27 november 20229.30 uur Heilig AvondmaalDs. H.J.H. Pap, St. Jansklooster DiaconieKerk en OnderhoudAvondmaalscollecte
27 november 202219.00 uur Sing-In
4 december 2022 9.30 uur Ds. J. Stap, WanneperveenDiaconieKerk en OnderhoudPastoraat
11 december 20229.30 uur AdventsdienstDs. J.A. Dekker, LemeleDiaconie Kerk en OnderhoudKerstattenties
18 december 20229.30 uur Ds. A. v.d. Spek, ZwartsluisDiaconie Kerk en OnderhoudKND
24 december 2022 19.00 uurKerstzangsamenkomstDoel van cie.
25 december 20229.30 uur 1e KerstdagDs. W.J. Menkveld, UrkKinderen in de knelKerk en Onderhoud
26 december 20229.30 uur 2e Kerstdag - KinderkerstfeestDs. M. de Jager, DwingelooDiaconieKerk en Onderhoud
31 december 202219.00 uur OudjaarDhr. R. Pasterkamp, UrkDiaconieKerk en OnderhoudOudejaarcollecte